Edebiyat

Cesur Yeni Dünya PDF İndir

Cesur Yeni Dünya PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Cesur Yeni Dünya kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Cesur Yeni Dünya kitabı Aldous Huxley (Asıl Yazar), Ümit Tosun (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam Bilinmiyor sayfa olup, Türkçe dilindedir. Cesur Yeni Dünya kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 6 Ocak 2016 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Cesur Yeni Dünya ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9756902167
  • ISBN-13 numarası: 978-9756902165

Cesur Yeni Dünya Kısa Özeti

“Cesur Yeni Dünya” bizi “Ford’dan sonrasında 632 yılına” götürür. Bu dünyanın yürekli insanları kapısında “Cemaat, Özdeşlik, İstikrar” yazan Londra Merkez Kuluçka ve Şartlandırma Merkezi’nde üretilirler. Kadınların döllenmesi yasak ve ayıp olduğu için, “annelik’ ve ‘babalık’ pornografik birer kavram olarak görülür Toplumsal istikrarın temel güvencesi olan şartlandırma hipnopedya -uykuda eğitim- ile sağlanır. Hipnopedya yardımıyla hepimiz mutludur; hepimiz çalışır ve hepimiz eğlenir. “Herkes hepimiz içindir.””Cesur Yeni Dünya”nın önemi yalnızca ardılları için bir standart oluşturması ve karamsar bir gelecek tasarımının kuvvetli betimlemesiyle değil, aynı zamanda ‘fert yok edilse de devam eden macerasının’ sağlam bir üslupta anlatılmasıyla da ilgili. Huxley, yapıtını ütopa geleneğinin kuru anlatımının dışına çıkarıp ‘iyi edebiyat’ kategorisine yükseltiyor.Yazar Aldous Huxley’in ilk ütopik romanı olan Cesur Yeni Dünya kitabı, insanlığa meydana getirilen ağır bir tenkit niteliği taşımaktadır. Cesur Yeni Dünya kitabının konusu, pek oldukça okuru meraklandırmıştır. İnsani duyguların yok edilmiş olduğu ve her şeyin test altında tutulduğu bir dünyada geçen Cesur Yeni Dünya kitabı, bilim kurgu türünde yazılmış en iyi eserlerden biri.

Cesur Yeni Dünya PDF İndir

Cesur Yeni Dünya pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Cesur Yeni Dünya PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Cesur Yeni Dünya PDF indirmek için tıklayınız.

Cesur Yeni Dünya İnceleme Videosu

Cesur Yeni Dünya pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: