Edebiyat

Çavdar Tarlasında Çocuklar PDF İndir

Çavdar Tarlasında Çocuklar PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Çavdar Tarlasında Çocuklar kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Çavdar Tarlasında Çocuklar kitabı JEROME DAVID SALINGER (Asıl Yazar), & 2 daha fazla yazar tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 198 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Çavdar Tarlasında Çocuklar kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Ekim 1997 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Çavdar Tarlasında Çocuklar ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9753636369
  • ISBN-13 numarası: 978-9753636360

Çavdar Tarlasında Çocuklar Kısa Özeti

“Pek oldukça adamın hakkındaki konuştuğum için üzgünüm. Bildiğim tek şey; size anlattığım herkesi birazcık özlüyorum. Bizim Stradlater’ı ve Ackley’i bile, sözgelimi. Sanırım o nalet Maurice’i bile özlüyorum. Sakın hiç kimseye bir şey anlatmayın. Herkesi özlemeye başlıyorsunuz sonra.” Çavdar Tarlasında Çocuklar”, Salinger’ın tek romanı. Ergenlik çağının arasında, erişkin dünyanın düzenine karşı isyankar bir çocuğun, bir Noel öncesi başına gelenler… Bu sürecin bir psikiyatri kliniğinde noktalanışı. Holden Caulfield’in masumiyet arayışının iç burkucu romanı. Belki de Salinger’ın. 993’te Franny ve Zoey ile Dokuz Öykü isminde kitaplarını yayımladığımız Salinger, 1963’ten buyana yeni bir eser yayımlamamasına ve hemen hemen efsaneleşmiş haline gelmiş bir gizlilik arasında yaşamasına karşın, dünya edebiyat gündemindeki yerini hep koruyor.

Çavdar Tarlasında Çocuklar PDF İndir

Çavdar Tarlasında Çocuklar pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Çavdar Tarlasında Çocuklar PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Çavdar Tarlasında Çocuklar PDF indirmek için tıklayınız.

Çavdar Tarlasında Çocuklar İnceleme Videosu

Çavdar Tarlasında Çocuklar pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d