Edebiyat

Cadının Yüreği PDF İndir

Cadının Yüreği PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Cadının Yüreği kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Cadının Yüreği kitabı Genevieve Gornichec (Asıl Yazar), Ceren Gürein (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 336 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Cadının Yüreği kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 19 Ocak 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Cadının Yüreği ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6258475728
  • ISBN-13 numarası: 978-6258475722

Cadının Yüreği Kısa Özeti

“Madeline Miller’ın Ben, Kirke’tepsi sevenler için birebir.” -Library Journal”Neil Gaiman’ın İskandinav Mitolojisi’ni ve Joanne M. Harris’in Loki romanlarını seven okurlar için benzeri olmayan bir yine anlatım.” -Booklist”Kadim İskandinav tanrılarının puslu diyarına uzanan benzersiz bir yolculuk. Kitabın merkezinde ise sevdiklerini korumak için çağlar süresince fedakarlıklar icra eden bir cadı duruyor.” -Margaret GeorgeDerler ki, yaşlı bir cadı yaşarmış doğuda.Bu cadı güneş ve ayı kovalayan kurtlar getirmiş dünyaya. Derler ki, Asgard’a gitmiş ve üç kere ateşe verilmiş, üç kere yine doğan kaçmadan önce. Derler ki, eşsizmiş büyüsü, kabusuymuş tanrılar tanrısı Odin’in bile. Derler ki, yaralı dudakları ve sivri dili olan bir adamı sevmiş, Loki derlermiş adına. Derler ki, doğurduğu çocuklar tanrıların alacakaranlığını, Ragnarök’ü getirmiş. Ve tekrar derler ki, kendisi direnmiş Ragnarök’ün alevlerine sonuna kadar, kalbi haricinde her şey bir kere daha küle dönene kadar. Ancak kimisi onun hala yaşadığını söyler.İnsanlar ölür, tanrılar ölür fakat o yaşamaya devam eder.Cadının Yüreği’nde Genevieve Gornichec, İskandinav mitolojisinin göz ardı edilen sadece kıyametin gelmesinde direkt rol oynayan buz devi cadı Angrboda’nın öyküsünü anlatıyor. Loki’nin Asgard tanrılarından sakladığı eşi; Fenrir, Hel ve Jormungundr’un annesi; Odin’in alt edemediği rakibi Angrboda, bu kibirli tanrılar dünyasında kendi destanını yazma fırsatına ilk kere kavuşuyor.

Cadının Yüreği PDF İndir

Cadının Yüreği pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Cadının Yüreği PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Cadının Yüreği Epub indirmek için tıklayınız.

Cadının Yüreği İnceleme Videosu

Cadının Yüreği pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d