Edebiyat

Bulantı PDF İndir

Bulantı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Bulantı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Bulantı kitabı Jean Paul Sartre (Asıl Yazar), Selahattin Hilav (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 264 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Bulantı kitabı Can Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 1981 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Bulantı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9755102108
  • ISBN-13 numarası: 978-9755102108

Bulantı Kısa Özeti

  1. yüzyılın biri olan aydınlarından Jean-Paul Sartre, romanları, oyunları ve fikir yazılarıyla varoluşçuluk düşüncesini olmasıyla birlikte tüm bir yüzyılı da derinden etkilemiştir.Bulantı, 20. yüzyılın en müessir düşünürlerinden Jean-Paul Sartre’ın ilk romanı. Bireyin kökten özgürlüğünü vurgulayan varoluşçu akımın sözcülüğünü üstüne alan Sartre, ismini 1938’de piyasaya çıkan bu romanıyla duyurmuştu. Günlük biçiminde yazdığı bu kitabında, romanın kahramanı Roquentin’in dünya karşısında duyduğu tiksintiyi anlatıyordu. Bu tiksinti yalnızca dış dünyaya değil, Roquentin’in kendi bedenine de yönelikti. Kimi eleştirmenler romanı hastalıklı bir durumun, bir tür nevrotik kaçışın ifadesi olarak değerlendirdilerse de, Bulantı, yansıttığı kuvvetli bireyci ve topluluk karşıtı düşüncelerle, sonradan Sartre’ın felsefesinin temellerini oluşturacak birçok mevzuya yer veren örneksiz bir yapıttı. “Varoluş”la karşı karşıya gelen Roquentin’in geçirdiği değişimi özetleyen Bulantı, varoluşçuluğun kült kitaplarından biri oldu. 20. çağ roman sanatında da mühim bir yeri olan bu kitabı, Selahattin Hilav’ın usta işi çevirisiyle sunuyoruz.

Bulantı PDF İndir

Bulantı pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Bulantı PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Bulantı Epub indirmek için tıklayınız.

Bulantı İnceleme Videosu

Bulantı pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: