Edebiyat

Bozkırkurdu PDF İndir

Bozkırkurdu PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Bozkırkurdu kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Bozkırkurdu kitabı HERMANN HESSE (Asıl Yazar), AYÇA SABUNCUOĞLU (Editör), KAMURAN ŞİPAL (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 210 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Bozkırkurdu kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Mart 2003 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Bozkırkurdu ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750805569
  • ISBN-13 numarası: 978-9750805561

Bozkırkurdu Kısa Özeti

“Uçarı bir yaşam” insanı olmaya teşebbüs eden katıksız düşünsene insanının, bu ikilemin gelgitleriyle oradan oraya savrulan sadece bir ruhun, Bozkırkurdu’nun hikâyesi.Hesse, kentin ışıklarına ve kültürel hazlarına kapılırken bir taraftan da yırtıcı içgüdülerinin ardından gitmeyi arzulayan, “yarı-ehlileştirilmiş” Harry Haller başkarakteri ile Weimar Cumhuriyeti döneminde ferdin parçalanma hikâyesini özetleyebilecek ana metaforu bulup çıkarmış; “BOZKIRKURDU” zamanının ötesinde, çağdaş adamın dramatik açmazlarını dile getiren kült bir romana dönüşmüştür.Aydın geçinenlerin, bildikleriyle büyüklenenlerin, bilmediklerini küçümseyenlerin, bunu yaparken –bilgili yahut bilinçsiz– hayatı kaçıranların “maktul” yerine “fail” konumuna geçmiş olduğu unutulmaz bir anlatı.“BOZKIRKURDU”nun, deneysel cesaret anlamında ULYSSES’ten aşağı kalmayan bir yaratı bulunduğunu anlatmaya gerek var mı? BOZKIRKURDU, okumanın ne demek bulunduğunu uzun süreden beri ilk kez  hatırlattı bana. – Thomas MannKitaplarını büyük bir şaşkınlıkla ve devamlı merakla okudum. Bu Hermann Hesse ancak Amerikalılara ilişik bir duygusal fikir değil, aksine mutlaka akıllı, doğrulanabilir, büyük bir yazardır. – Peter Handke

Bozkırkurdu PDF İndir

Bozkırkurdu pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Bozkırkurdu PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Bozkırkurdu Epub indirmek için tıklayınız.

Bozkırkurdu İnceleme Videosu

Bozkırkurdu pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d