Edebiyat

Boş Dolaplar PDF İndir

Boş Dolaplar PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Boş Dolaplar kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Boş Dolaplar kitabı Annie Ernaux (Asıl Yazar), Siren İdemen (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 168 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Boş Dolaplar kitabı Can Yayınları aracılığıyla 7 Eylül 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Boş Dolaplar ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750758382
  • ISBN-13 numarası: 978-9750758386

Boş Dolaplar Kısa Özeti

Küçük bir kafe-bakkal işleten ebeveynin çevresinde şekillenen sevinçli bir çocukluk, okul hayatı, yeni bir toplumsal çevre, yabancılaşma, derslik atlama arzusu, onaylanma ihtiyacı, hiddet patlamaları, utanç, kürtaj… Seneler’e uzanan oto-sosyobiyografi yazınının da habercisi olan Boş Dolaplar, iki ayrı dünya -eğitimsiz işçi sınıfı ve eğitimli burjuva sınıfı- içinde sıkışıp kalmış, okul yaşamındaki başarılarıyla ailesinin temsil etmiş olduğu her şeye karşı kendini yine inşa etmeye çalışan genç bir kızın, Denise Lesur’ün hikayesi.Ernaux, ne olmak istediğinden ziyade ne olduğuyla cebelleşmek zorunda kalan, sosyal yükseliş sancıları çeken otobiyografik karakteri Denise’in hayatını anlatırken her zamanki benzer biçimde sakınmasız ve cesur.”Ernaux’nun kitapları birer itiraf değil, bir tür şahsi epistemolojidir… Onları okumak, o anlaşılmaz, acı verici, zaruri ‘oluş’ dönemini algılama girişimidir.”The New Yorker”Boş Dolaplar, 1950’li yıllarda Fransa’daki derslik sisteminden ve bir kadının derslik atlamak, geçmişini unutmak için verdiği mücadeleden daha fazlasıdır. Bu roman, kültürel anlamda haklarından yoksun bırakılmışların kendi sesleriyle konuşmasına, gerek mevzusu itibarıyla gerek yazınsal biçimiyle, unutulmaz bir katkı sunuyor.”The Bloomsbury Review

Boş Dolaplar PDF İndir

Boş Dolaplar pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Boş Dolaplar PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Boş Dolaplar Epub indirmek için tıklayınız.

Boş Dolaplar İnceleme Videosu

Boş Dolaplar pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: