Edebiyat

Bizimle Başladı Bizimle Bitti PDF İndir

Bizimle Başladı Bizimle Bitti PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Bizimle Başladı Bizimle Bitti kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Bizimle Başladı Bizimle Bitti kitabı Colleen Hoover (Asıl Yazar), Gözde Soykan (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 376 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Bizimle Başladı Bizimle Bitti kitabı Epsilon Yayınları aracılığıyla 16 Ağustos 2021 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Bizimle Başladı Bizimle Bitti ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6051739939
  • ISBN-13 numarası: 978-6051739939

Bizimle Başladı Bizimle Bitti Kısa Özeti

“Gelecekte Bir Mucize Olur Da Kendini Yeniden Aşık Olacak Durumda Bulursan, Bana Aşık Ol.”Ailesinden ona miras kalan öğrenilmiş çaresizliğe başkaldıran Lily’nin bütün acılara karşın tekrar doğuşunun umut ve şefkatli hikayesi…İçine doğdukları aileyi seçememenin yarattığı acının üstesinden birlikte gelmeye çalışan Lily ile Atlas’ın hayatlarındaki ve hayallerindeki dönüşüm hayranlık uyandırıyor. İlginç tesadüflerle bezeli bu romanı okurken kendinizden bir parça bulacaksınız.Bizimle Başladı Bizimle Bitti, hiç vazgeçmeyen ve “yüzmeye devam etmek” isteyenlerin kitabı; başkaldırının ve empatinin yazıya dökülmüş hali…”Colleen Hoover, cesaretle, umutla ve gözyaşlarıyla inşa ettiğimiz aşkın kırılganlığını hatırlatıyor bize. Kalbi çarpan hepimiz bu kitabı okumalı.”- Kami Garcia, The New York Times çoksatan yazarı”Gerçekten muhteşem, fazlaca acıklı ve tesirini her vakit hissedeceğiniz bir hikaye. Nesilden nesile, elden ele aktarılacak bir kitap.”- USA Today”Colleen Hoover’ın en yürekli ve cüretkar romanı. Sizi derhal içerisine çekecek bir hikaye.”- New York Daily News

Bizimle Başladı Bizimle Bitti PDF İndir

Bizimle Başladı Bizimle Bitti pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Bizimle Başladı Bizimle Bitti PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Bizimle Başladı Bizimle Bitti Epub indirmek için tıklayınız.

Bizimle Başladı Bizimle Bitti İnceleme Videosu

Bizimle Başladı Bizimle Bitti pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: