Edebiyat

Biz PDF İndir

Biz PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Biz kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Biz kitabı Yevgeni Zamyatin (Asıl Yazar), Fatma Arıkan (Kitabı Çeviren), Serdar Arıkan (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 248 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Biz kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 19 Ağustos 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Biz ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6053759937
  • ISBN-13 numarası: 978-6053759935

Biz Kısa Özeti

“Romantik, yaratıcı, zeka dolu, kuvvetli ve güzel bir kitap. Muhtemelen şimdiye dek yazılmış en iyi bilimkurgu romanı.”- Ursula K. Le Guin”Zamyatin belli bir ülkeyi değil, endüstri uygarlığının hedeflerini ele alıyor. Bu kitabın mevzusu aslen Makine, doğrusu adamın düşüncesizce şişesinden çıkardığı ve yine şişesine sokamadığı o cin.”- George Orwell”Herkesin aklını kaçırması gerekli, en yakın zamanda her insanın delirmesi lazım!”Yevgeni Zamyatin ütopyaların iyi mi tepetaklak olabileceğini ayrım eden bir ihtimal de ilk yazar. Orwell, Huxley, Le Guin ve daha birçoğuna ütopyaya farklı, ters bir açıdan bakma ilhamını veren Biz ise “distopya” kelimesinin altını dolduran ve onca sene sonrasında bile hakkını vermeye geçindiren bir şaheser.Yaşamın bitmez tükenmez kaosunun dizginlendiği bir gelecek. Bu gelecekte ne hürriyet ne demokrasi ne de birey; ancak matematik ve mantığın hükümranlığı geçerli. Mahremiyetlerini ve cezalandırılma hakkı dışındaki tüm haklarını Tek Devlet ve onun sureti Velinimet’in demir eline teslim eden insanoğlu ise ancak birer Numara’dan ibaret. Hem numaraların mübarek kitap yerine koydukları Saat Tableti’ne bakılırsa yaşamış olduğu bu mutlak iktidarın aynı zamanda son devrimin öteki gezegenlere müjdelenmesi için camdan bir feza aracı inşa edilir. İntegral adındaki bu aracın başmühendisi D-503, diğeri gezegenlerdeki ilkel okurlarına Tek Devlet’i bahsetmek suretiyle bir günlük tutmaya başlar.Hayal gücü denen bir hastalıktan mustarip bulunduğunu düşünen D-503, kusursuz bilmiş olduğu denklemde birtakım hatalar, mutlak devrimde birtakım eksiklikler ayrım eder. Bu hastalıktan kurtulmaya çalıştıkça inancını da kaybetmeye başlar.Biz, distopyanın şafağı.Ursula K. Le Guin’in önsözüyleYevgeni Zamyatin’in makaleleriyle

Biz PDF İndir

Biz pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Biz PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Biz Epub indirmek için tıklayınız.

Biz İnceleme Videosu

Biz pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: