Edebiyat

Bir Dinozorun Anıları PDF İndir

Bir Dinozorun Anıları PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Bir Dinozorun Anıları kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Bir Dinozorun Anıları kitabı MİNA URGAN (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 353 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Bir Dinozorun Anıları kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Mart 1998 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Bir Dinozorun Anıları ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9753638329
  • ISBN-13 numarası: 978-9753638326

Bir Dinozorun Anıları Kısa Özeti

İngilizce edebiyatı “duayenimiz” Mina Urgan “Bir Dinozorun Anıları”nda açıkyürekli, yalın ve naif bir üslupla anlatıyor; kendini, çevresindekileri ve bir coğrafyada olan biteni… Halide Edip, Necip Fazıl, Abidin Dino, Neyzen Tevfik, Sait Faik, Yahya Kemal, Ahmet Haşim, Mustafa Kemal Atatürk ve başka pek oldukça isimle zenginleşmiş bir ömrü…”Oğuz Atay’ı ayaküstü ve o denli azca gördüm ki, onunla alakalı sadece sadece izlenim edindim: Koskocaman bir kediye benziyordu tıpkı. Çok dev gibi ve oldukça güzel bir kediye o şekildeki benziyordu ki, ona elimi uzatınca ‘miyaaav’ diyeceğini sandım. Miyavlayacağı yerde ‘tanıştığımıza memnunum’ diyince şaşırıp kaldım.” Mina Urgan’ın anılarını ara sıra coşkuyla ara sıra buruklukla fakat hep gülümseyerek okuyacaksınız.

Bir Dinozorun Anıları PDF İndir

Bir Dinozorun Anıları pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Bir Dinozorun Anıları PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Bir Dinozorun Anıları Epub indirmek için tıklayınız.

Bir Dinozorun Anıları İnceleme Videosu

Bir Dinozorun Anıları pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: