Edebiyat

Bir Delinin Anı Defteri: Palto-Burun-Petersburg Öyküleri Ve Fayton PDF İndir

Bir Delinin Anı Defteri: Palto-Burun-Petersburg Öyküleri Ve Fayton PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Bir Delinin Anı Defteri: Palto-Burun-Petersburg Öyküleri Ve Fayton kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Bir Delinin Anı Defteri: Palto-Burun-Petersburg Öyküleri Ve Fayton kitabı Nikolay Vasilyeviç Gogol (Asıl Yazar), Mazlum Beyhan (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 232 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Bir Delinin Anı Defteri: Palto-Burun-Petersburg Öyküleri Ve Fayton kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 4 Ocak 2010 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Bir Delinin Anı Defteri: Palto-Burun-Petersburg Öyküleri Ve Fayton ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9944888036
  • ISBN-13 numarası: 978-9944888035

Bir Delinin Anı Defteri: Palto-Burun-Petersburg Öyküleri Ve Fayton Kısa Özeti

Nikolay Vasilyeviç Gogol (1809-1852): Ukrayna’da, orta halli toprak sahibi bir ailede dünyayua geldi. Çocukluğunu etkileyen köy hayatı Kazak gelenekleri eserlerine yanşıdı, Ukrayna halk kültürünün ögeleriyle işlenmiş öyküler yazdı. gülmece anlayışı, realist tutumu ve canlı anlatımıyla Rus edebiyatında mühim bir yeniliğin öncüsü oldu. Dikanka Yakınlarında Bir Çiftlikte Akşam Toplantıları ve Mirgorod Öyküleri’nde mizahın yanı sıra, ömür karşısında karamsarlık ve dünyanın kötülüğü üstüne düşüncelerini ortaya koydu. Petersburg Öyküleri yazarın öykülerinin ikinci halkasını oluşturmaktadır. Mazlum Beyhan (1948): Dostoyevski’den Suç ve Ceza ve Budala, Tolstoy’dan Sanat Nedir?, Çocukluk, İlkgençlik, Gençlik, Gogol’den Bir Delinin Anı Defteri, Burun, Palto Mazlum Beyhan’ın çevirilmiş olduğu başyapıtlar içinde yer alır. Ayrıca Çernişevski, Byelinski, Kropotkin ve Şçedrin’den Türkçeye kazandırdığı eserlerle asla emsalsiz son 35 senenin en mühim Rus edebiyatı çevirmenlerinden biridir.

Bir Delinin Anı Defteri: Palto-Burun-Petersburg Öyküleri Ve Fayton PDF İndir

Bir Delinin Anı Defteri: Palto-Burun-Petersburg Öyküleri Ve Fayton pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Bir Delinin Anı Defteri: Palto-Burun-Petersburg Öyküleri Ve Fayton PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Bir Delinin Anı Defteri: Palto-Burun-Petersburg Öyküleri Ve Fayton Epub indirmek için tıklayınız.

Bir Delinin Anı Defteri: Palto-Burun-Petersburg Öyküleri Ve Fayton İnceleme Videosu

Bir Delinin Anı Defteri: Palto-Burun-Petersburg Öyküleri Ve Fayton pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d