Edebiyat

Bir Aşk Masalı PDF İndir

Bir Aşk Masalı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Bir Aşk Masalı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Bir Aşk Masalı kitabı Ahmet Ümit (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 256 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Bir Aşk Masalı kitabı Yapı Kredi Yayınları aracılığıyla 10 Ekim 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Bir Aşk Masalı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750854497
  • ISBN-13 numarası: 978-9750854491

Bir Aşk Masalı Kısa Özeti

ÖZGÜRLÜK YOKSA AŞK DA YOKTUR. Asla sevdiğin adamın gardiyanı olma. Bir varmış bir yokmuş, dünyada acayiplikler çokmuş. Bir gece beş değişik ülkede, beş prens aynı rüyayı görmüşler: Bir genç kız, kadim bir kentin alacakaranlık sokaklarında ışıktan bir güzellik halinde dolaşıyormuş. İşte o kızı gördükten sonra, artık ne eski hayatları kalmış ne de eski hakikatleri. Ahmet Ümit’ten insanlığın en ulu duygusu olan aşkın doğasına dair bir hikaye. “Bir Aşk Masalı”, beş prensin sevda uğruna revan oldukları bir yol ve hal macerası. Kaf Dağı’ndan tenha çöllere, ücra hanlardan savaşçı kabilelerin çadırlarına, devlerden denizkızlarına, balinalardan dev gibi yılanlara, cümle tabiat ananın ve mahlukatın geçiş yapmış olduğu bir hayal perdesi. “Yolculukların en çilelisi aşk için yapılandır. Ve güçlük ne kadar artarsa aşk o denli kıymete biner, o denli anlam kazanır, o denli olmazsa olmaz bir hal alır.

Bir Aşk Masalı PDF İndir

Bir Aşk Masalı pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Bir Aşk Masalı PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Bir Aşk Masalı PDF indirmek için tıklayınız.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: