Edebiyat

Beyoğlu’nun En Güzel Abisi: Bir Başkomser Nevzat Romanı PDF İndir

Beyoğlu’nun En Güzel Abisi: Bir Başkomser Nevzat Romanı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Beyoğlu’nun En Güzel Abisi: Bir Başkomser Nevzat Romanı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Beyoğlu’nun En Güzel Abisi: Bir Başkomser Nevzat Romanı kitabı AHMET ÜMİT (Asıl Yazar), KEREM OĞUZ EVRANDIR (Editör) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 456 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Beyoğlu’nun En Güzel Abisi: Bir Başkomser Nevzat Romanı kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Kasım 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Beyoğlu’nun En Güzel Abisi: Bir Başkomser Nevzat Romanı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 975084629X
  • ISBN-13 numarası: 978-9750846298

Beyoğlu’nun En Güzel Abisi: Bir Başkomser Nevzat Romanı Kısa Özeti

Beyoğlu’nun En Güzel AbisiŞeytan mührünü vurdu Tarlabaşı’na…Beyoğlu’nun tekinsiz arka sokakları… Senenin ilk karı düşerken Tarlabaşı’nın yakışıklı delikanlısı katiline burukça güler ve ruhunu teslim eder. Başkomser Nevzat cinayeti çözmeye çalışırken şehrin iyi mi parsel parsel satıldığına, insanların canları üstüne kurulan zenginliğe tekrar tanık olur, kahrolur.Aşkın iyilikle bir ilgisi yok.Ahmet Ümit “Beyoğlu’nun En Güzel Abisi”nde semtin virane, metruk binalarıyla iç içe geçmiş bir kabahat ve katliam örgüsünü samimiyetle ve dizginleyemediği bir başkaldırı duygusuyla aktarıyor. Başkomser Nevzat da puslu havayı seven kurt misali İstanbul kışına pek bir yakışıyor.

Beyoğlu’nun En Güzel Abisi: Bir Başkomser Nevzat Romanı PDF İndir

Beyoğlu’nun En Güzel Abisi: Bir Başkomser Nevzat Romanı pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Beyoğlu’nun En Güzel Abisi: Bir Başkomser Nevzat Romanı PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Beyoğlu’nun En Güzel Abisi: Bir Başkomser Nevzat Romanı Epub indirmek için tıklayınız.

Beyoğlu’nun En Güzel Abisi: Bir Başkomser Nevzat Romanı İnceleme Videosu

Beyoğlu’nun En Güzel Abisi: Bir Başkomser Nevzat Romanı pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d