Edebiyat

Beyindeki Aşk PDF İndir

Beyindeki Aşk PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Beyindeki Aşk kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Beyindeki Aşk kitabı Ali Hazelwood (Asıl Yazar), Gülfem Çırak (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 392 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Beyindeki Aşk kitabı Nemesis Kitap aracılığıyla 25 Ağustos 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Beyindeki Aşk ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6258400604
  • ISBN-13 numarası: 978-6258400601

Beyindeki Aşk Kısa Özeti

“Saf romantizmin altın oranı.”Publishers WeeklyBee Königswasser, adamların yargı sürdüğü ve haksızlıklarla dolu evrene balans getirmek isterken tek bir soruya nazaran yaşıyordu: Marie Curie olsa ne yapardı? Akademik kırıntılarla geçinmeye çalmış olduğu yılların arkasından rüyası gerçekleşse ve NASA ona bir nöromühendislik projesinde liderlik öneri etse Marie tereddütsüz kabul ederdi. Ancak çağdaş fiziğin annesi,hiç Levi Ward benzer biçimde bir insanla ortak liderlik yapmakzorunda kalmamıştı.Levi uzun boylu biriydi, delici yeşil gözleri ve karanlık bir cazibesi vardı. Bee laboratuvardaki ilk gününde, kazara kendini desteğe muhtaç, aciz genç hanım durumuna düşürdüğünde onu kuvvetli kollarıyla kurtarmıştı. Buna karşın Levi, lisansüstü eğitimdeyken Bee’ye karşı duygularını fazlaca net bir biçimde ortaya koymuştu; başdüşmanlar ancak birbirlerinden fazlaca uzaktaki kendi galaksilerinde çalışabilirlerdi.Bee, NASA’da çalışmaya başlayamıyordu; şundan dolayı ekipmanı kayıptı, personel onu görmezden geliyordu ve aslına bakarsan sekteye uğrayan kariyeri daha da büyük bir kaosun içerisine düşmüştü. Fakat vakit geçtikçe Levi’ın yumuşadığını, onu ve fikirlerini desteklediğini hatta o yemyeşil gözleriyle ona bakıp durduğunu gördüğüne yemin edebilirdi. Sıra harbiden harekete geçip kalbini ortaya koymaya ulaştığında mühim olan tek bir sual vardı:Bee Königswasser ne yapacaktı?

Beyindeki Aşk PDF İndir

Beyindeki Aşk pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Beyindeki Aşk PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Beyindeki Aşk Epub indirmek için tıklayınız.

Beyindeki Aşk İnceleme Videosu

Beyindeki Aşk pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d