Edebiyat

Beyaz Zambaklar Ülkesinde PDF İndir

Beyaz Zambaklar Ülkesinde PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Beyaz Zambaklar Ülkesinde kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Beyaz Zambaklar Ülkesinde kitabı Grigori Spiridonoviç Petrov (Asıl Yazar), Ayser Ali (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 136 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Beyaz Zambaklar Ülkesinde kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 1 Nisan 2021 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Beyaz Zambaklar Ülkesinde ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6254053705
  • ISBN-13 numarası: 978-6254053702

Beyaz Zambaklar Ülkesinde Kısa Özeti

Atatürk’ün Tavsiye Ettiği KitapGrigori Petrov, yayımlandığı dönemde Balkanlarda olmasıyla birlikte genç bizim ülkemizde de büyük bir ilgiyle karşılanan Beyaz Zambaklar Ülkesinde eserinde, uzun seneler millet kimliğine haiz olamamış, işgaller, sosyal eşitsizlikler, zaruret ve türlü güçlüklerle boğuşmuş minicik bir ülkenin her yönden kalkınmasının hikayesi büyük bir hayranlık ve sevgiyle anlatır. Bir avuç aydının kılavuzluğunda halkın her kesiminden insan, aydınlar, işçiler, köylüler, sanatçılar, zanaatkarlar, eğitimciler örneğine azca rastlanan bir çabayla minik ülkelerine, uluslarına haiz çıkarlar. Grigori Petrov da neticelerini bizzat görmüş olduğu bu çabayı, birlik ve beraberliğin, millet bilincine haiz olmanın değerini, masalsı üslubuyla eserinin derhal her sayfasında vurgular. Petrov’un Bulgar aydınlarına ithaf ettiği, onlar için bir rehber olarak tasarladığı bu örneksiz eser, Türkçeye ilk kere 1928 senesinde Bulgarcadan çevrildi. O tarihten beri onlarca kere basıldı, pek fazlaca kere yeni çevirisi yapıldı, cenk okullarından köy okullarına kadar genç Türkiye’nin öğretmenlerine, aydınlarına da rehber oldu. Günümüzde okuryazarlık payı yüzde yüze varan, öğrenim ve tedris sistemiyle, halkının mutluluğuyla öteki uluslara misal olan Finlandiya’nın “kuruluş” hikayesi Beyaz Zambaklar Ülkesinde kitabından alınacak pek fazlaca ders ve esin var hala.

Beyaz Zambaklar Ülkesinde PDF İndir

Beyaz Zambaklar Ülkesinde pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Beyaz Zambaklar Ülkesinde PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Beyaz Zambaklar Ülkesinde Epub indirmek için tıklayınız.

Beyaz Zambaklar Ülkesinde İnceleme Videosu

Beyaz Zambaklar Ülkesinde pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d