Edebiyat

Beyaz Geceler: Bir Hayalperestin Anılarından PDF İndir

Beyaz Geceler: Bir Hayalperestin Anılarından PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Beyaz Geceler: Bir Hayalperestin Anılarından kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Beyaz Geceler: Bir Hayalperestin Anılarından kitabı Fyodor Mihayloviç Dostoyevski (Asıl Yazar), Sabri Gürses (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 96 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Beyaz Geceler: Bir Hayalperestin Anılarından kitabı Can Yayınları aracılığıyla 7 Ocak 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Beyaz Geceler: Bir Hayalperestin Anılarından ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750739507
  • ISBN-13 numarası: 978-9750739507

Beyaz Geceler: Bir Hayalperestin Anılarından Kısa Özeti

Öykünün sadece ve hayalperest anlatıcısı, Petersburg’un “beyaz geceler”inde sokaklarda dolaşırken Nastenka isminde bir genç kızla tanışır. Nastenka da bir o denli yalnızdır. İkinci buluşmalarında aralarında bir dostluk doğar; Nastenka, ona yaşamöyküsünü anlatır: Aşık olduğu genç adam, bir sene sonrasında geri döneceğini söyleyerek Moskova’ya gitmiş fakat aradan bir sene geçmiş olmasına rağmen tek bir mektup bile yazmamıştır. Kahramanımız, Nastenka’yı dinlerken ondan fazlaca etkilenir fakat duygularını gizler.Yalnızca XIX. asır Rus edebiyatının değil, dünya edebiyatının da en büyük yazarlarından Dostoyevski’nin 27 yaşlarında yazdığı Beyaz Geceler, okuru sarıp sarmalayan müşfik ve dramatik bir uzun öyküdür. Hem “dört gece devam eden bir aşkın hayali” bununla birlikte bir benlik parçalanmasının öyküsüdür.

Beyaz Geceler: Bir Hayalperestin Anılarından PDF İndir

Beyaz Geceler: Bir Hayalperestin Anılarından pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Beyaz Geceler: Bir Hayalperestin Anılarından PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Beyaz Geceler: Bir Hayalperestin Anılarından Epub indirmek için tıklayınız.

Beyaz Geceler: Bir Hayalperestin Anılarından İnceleme Videosu

Beyaz Geceler: Bir Hayalperestin Anılarından pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: