Edebiyat

Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi PDF İndir

Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi kitabı Francis Scott Key Fitzgerald (Asıl Yazar), Bülent O. Doğan (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 56 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 21 Mayıs 2020 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6257070147
  • ISBN-13 numarası: 978-6257070140

Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi Kısa Özeti

Yaşlı bir erkek olarak dünyaya gelip zaman içinde gençleşme fikri F. Scott Fitzgerald’ı büyülüyordu. Yazarın iki sene süresince zihninde evirip çevirdikten sonrasında 1922 senesinde yazdığı Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi’ni Mark Twain’in şu lafı esinlemişti: “Hayatın en iyi kısmının başta, en fena kısmının da sonda olması ne yazık.” Fitzgerald bu en malum konusunda 1860 senesinde yaşlı bir erkek olarak doğup giderek gençleşen Benjamin Button’ın yaşamını anlatır.Benjamin Button yalnızca yaşlı bir erkeğin bedeniyle dünyaya gelmemiştir. 70’li yaştaki bir erkeğin zihnine ve zevklerine de sahiptir. Gençleştikçe dirilen bedeniyle beraber daha etken bir hayata ve alaka alanlarına kavuşur. Yazar yaşın adamın kimliği üstündeki etkisine dikkat çeker.Yaşlanma üstüne yazılmış bu nükteli, fantastik hiciv, Hollywood’un da dikkatinden kaçmamış, 2008’de gösterime giren film uyarlaması büyük alaka görmüştü.

Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi PDF İndir

Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi Epub indirmek için tıklayınız.

Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi İnceleme Videosu

Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: