Edebiyat

BENİMLE TANIŞMADAN ÖNCE PDF İndir

BENİMLE TANIŞMADAN ÖNCE PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde BENİMLE TANIŞMADAN ÖNCE kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. BENİMLE TANIŞMADAN ÖNCE kitabı Julian Barnes (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 180 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. BENİMLE TANIŞMADAN ÖNCE kitabı Ayrıntı Yayınları aracılığıyla 6 Ocak 2017 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

BENİMLE TANIŞMADAN ÖNCE ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9755392378
  • ISBN-13 numarası: 978-9755392370

BENİMLE TANIŞMADAN ÖNCE Kısa Özeti

Julian Barnes, Benimle Tanışmadan Önce isminde romanında saplantılı bir kıskançlık hikayesini mevzu edinerek insan beyninin arkaik alt katmanlarını büyüteç dibine alıyor. Acaba, bu şekilde bir arkeolojik usyürütmenin sonucunda en kültürlü adamın bile eninde sonucunda sürüngensi denebilecek bir beyin taşımış olduğu kararına varılabilir mi? Acaba Kültür ve Uygarlık kavramlarının yaratıcısı olmakla övünen insanlar, seks denilen o esrarlı alan laf mevzusu olduğunda Kültür’ü tümüyle bir yana bırakıp her seferinde içgüdülerinin karanlık mağarasına mı dönmektedir? Kültür ve içgüdüler uzlaştırılabilecek olgular mıdır veya bu şekilde bir uzlaşım olası olabilirse bu, insanlar tarafınca ne dereceye kadar gerçekleştirilebilir?.. İşte Julian Barnes elinizdeki romanında bu tür sıkıntılı soruların yanıtlarını arıyor. Bir tarihçi olan Graham Hendrick, anlaşmakta zorluk çekmiş olduğu eski karısı Barbara’dan ayrılarak, sempatik Ann’le evlenir. Ann’i oldukca seven Hendrick karısının üstüne fazla düşmekte, ek olarak kendini oldukca şanslı bir adam olarak görmektedir. Ne var ki, eskiden orta derece filmlerde oynamış ikinci derslik bir beyaz perde oyuncusu olan karısının filmlerdeki sevişme sahnelerini zina olarak algılayan Graham’ın mutluluğu büyük bir darbe alır; kıskançlığı tam bir saplantıya dönüşür, en minik ihanet kuşkuları birer kabus olur çıkar. Karısının eski aşıklarının ona armağan ettiği kitapları inceler, eski filmlerini yine yine seyreder, hayalinde olmadık şeyler canlandırır. Belki de karısının kendisiyle tanışmazdan önceki yaşamı aslına bakarsak o kadar mühim değildir, geçmiş boyutu insan yaşamının varolan tek boyutu değildir, fakat olup bitenlere bir de “tarihçi” gözüyle baktığında her şey bambaşka bir manzara almaktadır… Julian Barnes her zamanki ironisiyle oldukca hususi edebi tadlar içeren bir kıskançlık hikayesini anlatıyor.Ürünün baskısı görseldeki ile farklılık gösterebilir.

BENİMLE TANIŞMADAN ÖNCE PDF İndir

BENİMLE TANIŞMADAN ÖNCE pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. BENİMLE TANIŞMADAN ÖNCE PDF indirmek için tıklayınız.
  2. BENİMLE TANIŞMADAN ÖNCE Epub indirmek için tıklayınız.

BENİMLE TANIŞMADAN ÖNCE İnceleme Videosu

BENİMLE TANIŞMADAN ÖNCE pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d