Edebiyat

Ben Robot: Bilimkurgu Klasikleri PDF İndir

Ben Robot: Bilimkurgu Klasikleri PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Ben Robot: Bilimkurgu Klasikleri kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Ben Robot: Bilimkurgu Klasikleri kitabı Isaac Asimov (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 240 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Ben Robot: Bilimkurgu Klasikleri kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 1 Kasım 2016 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Ben Robot: Bilimkurgu Klasikleri ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6053756040
  • ISBN-13 numarası: 978-6053756040

Ben Robot: Bilimkurgu Klasikleri Kısa Özeti

Ünlü bilimkurgu yazarı Isaac Asimov’un bilimkurguya en büyük katkısı Üç Robot Kanunu’dur. Üç Robot Kanunu’na göre;Robotlar, insanlara zarar veremez yahut pasif kalmış olarak onlara zarar gelmesine göz yumamaz.Robotlar, Birinci Kanun’la çakışmadığı sürece insanoğlu tarafınca verilen emirlere itaat etmek zorundadır.Robotlar, Birinci yahut İkinci Kanun’la çakışmadığı sürece kendi varlıklarını korumak zorundadır.Ben, Robot’ta, Isaac Asimov en meşhur 9 robot hikayesini toplamıştır. Bu öyküler, gelecek nesillerin robot öyküleri için bir yol gösterici olmuş, bilimkurguda robotun ciddiye alınmasını sağlamıştır. Asimov, bu öykülerle konferans yetisi olmayan robotlardan insanlığın iyiliğini gözeten makinelere kadar, robot tarihinin izini sürüyor.Ben, Robot 25 yıl sonrasında yeni edisyonuyla, İthaki Bilimkurgu Klasikleri dizisinin bir parçası olarak geri dönüyor.

Ben Robot: Bilimkurgu Klasikleri PDF İndir

Ben Robot: Bilimkurgu Klasikleri pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Ben Robot: Bilimkurgu Klasikleri PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Ben Robot: Bilimkurgu Klasikleri Epub indirmek için tıklayınız.

Ben Robot: Bilimkurgu Klasikleri İnceleme Videosu

Ben Robot: Bilimkurgu Klasikleri pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: