Edebiyat

Ben, Kirke PDF İndir

Ben, Kirke PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Ben, Kirke kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Ben, Kirke kitabı Madeline Miller (Asıl Yazar), Seda Çıngay Mellor (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 408 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Ben, Kirke kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 27 Eylül 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Ben, Kirke ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6053759589
  • ISBN-13 numarası: 978-6053759584

Ben, Kirke Kısa Özeti

NPR, Washington Post, Buzzfeed, People, Time, Amazon, Entertainment Weekly, Bustle ve Newsweek’e gore Yılın En İyi KitabıGoodreads okurlarına gore 2018’in En İyi Fantastik Kitabı”Bu dikkat cazibeli hikaye sizi, Kirke’nin yapmış olduğu bir efsun şeklinde tesiri dibine alacak.”- Mary Doria Russell, Serçe’nin yazarı”Tek kelimeyle büyüleyici ve zarif anlatımıyla Ben, Kirke, hanım hayatının bayağı ve de olağan dışı bir hikayesi.”- Eimear McBride, Kız Natamam Bir Şeydir ‘ in yazarıOzanlar benden, -erkek- kahramanın karşısında diz çöküp acıma dilenen bir hanım olarak söz etti hep; deva katarmışım tatlı şaraplarına, büyüleyip domuza çevirirmişim süratli giden gemilerin tayfasını, babaevini unutturur, sılaya kavuşmalarına müsaade etmezmişim. Ne demeli, hanımlara haddini bildirmek ozanların en sevilmiş olduğu zaman aktarma biçimidir; yerlerde sürünüp ağlamazsak reel bir vaka olmazmış şeklinde.Ama yanılıyorlar, yanılıyorsunuz: Cadılık illa nefret, kıskançlık yahut başka türlü bir kötülükten doğmaz; ben ilk büyümü aşkımdan yapmıştım.Ben, Helios’un kızı, Aiaie Cadısı Kirke. Hayatım süresince trajedinin beni bulmasını bekledim. Bulacağından asla kuşkum yoktu şu sebeple başkalarının hak ettiğimi düşündüğünden daha çok arzum, isyanım ve gücüm vardı, yıldırımları üzerine çekecek şeylerdi bunlar. Ve bir gün, artık bu dünyaya dayanamayacağım, diye düşündüm.Bunun üstüne denizin derinliklerindeki kadim bir allah seslendi: Öyleyse çocuğum, başka bir dünya yap.Ben, Kirke’de Madeline Miller; Odysseus, İkaros, Minotauros, Prometheus ve Zeus şeklinde mitolojik karakterlerin binlerce senedir anlatılagelen hikayesini değişik bir gözünden sunmakla kalmayıp Olymposlu tanrıların dünyasını Homeros’un destansılığında aktarmayı başarıyor.

Ben, Kirke PDF İndir

Ben, Kirke pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. Ben, Kirke PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Ben, Kirke PDF indirmek için tıklayınız.

Ben, Kirke İnceleme Videosu

Ben, Kirke pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: