Edebiyat

Babil’in En Zengin Adamı PDF İndir

Babil’in En Zengin Adamı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Babil’in En Zengin Adamı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Babil’in En Zengin Adamı kitabı George S. Clason (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 152 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Babil’in En Zengin Adamı kitabı Butik Yayınları aracılığıyla 2 Ekim 2018 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Babil’in En Zengin Adamı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6059397522
  • ISBN-13 numarası: 978-6059397520

Babil’in En Zengin Adamı Kısa Özeti

Bir zamanlar Babil’de dünyanın en varlıklı adamı yaşardı; ismi Arkad. Zenginliğinin ünü tüm dünyaya yayılmıştı. Aynı zamanda eli açıklığıyla da ünlüydü. Yardımlarında cömertti. Ailesine karşı cömertti. Kendi masraflarında cömertti. Gene de serveti her geçen sene harcadığından daha süratli bir halde artardı.”Bugün,” dedi Kobbi, “eski arkadaşımız Arkad’la karşılaştım, altın kaplama otomobilinde gidiyordu. Onun gibilerden beklenen bir davranışla beni görmezden gelip geçmedi. Tam tersi her insanın görebileceği halde el salladı, bana, çalgıcı Kobbi’ye gülümsedi.””Babil’in en varlıklı adamı bulunduğunu söylerler,” dedi Bansir dalgın dalgın. “Öyle varlıklı ki kralın hazinesi dara girdiğinde ondan borç altın aldığını işittim,” diye mukabil verdi Kobbi.Günün birinde gençlik günlerinden arkadaşları Kobbi ve Bansir çıkıp geldiler ve “Sen Arkad,” dediler, “Hepimizden daha talihli oldun. Biz ayakta kalabilmek için didinip dururken sen Babil’in en varlıklı adamı haline geldin. En güzel kıyafetleri giyip en nadide yemekleri yiyebiliyorsun, halbuki biz, ailelerimizi eli yüzü muntazam kıyafetlerle giydirebilir, karınlarını doyurabilirsek ne sevinçli bize.”Ama bir zamanlar eşittik. Aynı hocadan ders aldık. Aynı oyunlarda oynadık. Ne derslerde ne oyunlarda bizlerden üstün değildin. “Gördüğümüz kadarıyla ne bizlerden daha sadakatla ne de daha oldukça çalıştın. Öyleyse niçin kahpe alınyazısı hayattaki bütün iyi şeylerin tadını çıkartmak için seni seçerken senin kadar hak eden bizleri görmezden geldi?”Bunun üstüne Arkad onlara uzun bir nutuk çekti : “Gençlik günlerimizden bu yana çıplak bir varoluşun ötesinde bir şey elde edemediyseniz bu ya varlıklı olma yasalarını öğrenemediğiniz veya onlara uymadığınız içindir.””Öğrenmek istediklerinizi size söyleyeceğim, bu sebeple artık yaşlı bir adamım ve yaşlılar gevezeliği sever. Gençlik nasihat alacak yaşa vardığında ona verilen geçmiş yılların bilgeliğidir. Ama çoğu zaman gençlik, yaşlılığın yalnızca geçmiş günlerin bilgeliğini bildiğini sanır, onun için yararlanamaz. Oysa ihmal etmeyin ki, bugün parlayan güneş, babanız doğduğu gün parlayan güneşle aynı ve son olarak torununuz bu dünyadan gittiğinde hala aynı güneş parlıyor olacak.”

Babil’in En Zengin Adamı PDF İndir

Babil’in En Zengin Adamı pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Babil’in En Zengin Adamı PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Babil’in En Zengin Adamı Epub indirmek için tıklayınız.

Babil’in En Zengin Adamı İnceleme Videosu

Babil’in En Zengin Adamı pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: