Edebiyat

Bab-ı Esrar: Sabır Denizinin Dibinde Saklı Sırlar PDF İndir

Bab-ı Esrar: Sabır Denizinin Dibinde Saklı Sırlar PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Bab-ı Esrar: Sabır Denizinin Dibinde Saklı Sırlar kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Bab-ı Esrar: Sabır Denizinin Dibinde Saklı Sırlar kitabı AHMET ÜMİT (Asıl Yazar), KEREM OĞUZ EVRANDIR (Editör) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 440 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Bab-ı Esrar: Sabır Denizinin Dibinde Saklı Sırlar kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Ekim 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Bab-ı Esrar: Sabır Denizinin Dibinde Saklı Sırlar ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 975084596X
  • ISBN-13 numarası: 978-9750845963

Bab-ı Esrar: Sabır Denizinin Dibinde Saklı Sırlar Kısa Özeti

Bab-ı EsrarSenin olanı sana getirdim.İngiltere’de yaşayan, İngiliz bir anne ve Türk bir babanın evladı Karen Kimya’nın yolu bir iş seyahati nedeniyle Konya’ya düşer. Hem işinde aynı zamanda hususi hayatında çözmesi ihtiyaç duyulan dünyevi sorunlarıyla boğuşan Karen, Konya’da uhrevi gizemlerin de ortasında bulur kendini. Bir ırmak benzer biçimde akan doğrusal zamandan bütün zamanların iç içe geçmiş olduğu bir okyanusa yuvarlanan Karen’in elinden büyük bir derviş tutar. Bu derviş Şems-i Tebrizi’dir.”Taşta kan vardı. İnsanların yüreklerinde nefret, dolunayda derin bir sükûnet…”Bab-ı Esrar’da Ahmet Ümit’ten beklenen alışılagelmiş polisiye imla tesirini yitirmiyorsa da bilgili bir kararla bir adım geriye çekiliyor ve roman sırlarla dolu mistik bir dünyaya açılıyor. Din ile aşk, iman ile sevda arasındaki ilişkiyi bambaşka bir açıdan gözlerimizin önüne seren Bab-ı Esrar Ahmet Ümit eserlerinin arasında değişik bir noktada duran parlak, derin bir roman.

Bab-ı Esrar: Sabır Denizinin Dibinde Saklı Sırlar PDF İndir

Bab-ı Esrar: Sabır Denizinin Dibinde Saklı Sırlar pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Bab-ı Esrar: Sabır Denizinin Dibinde Saklı Sırlar PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Bab-ı Esrar: Sabır Denizinin Dibinde Saklı Sırlar Epub indirmek için tıklayınız.

Bab-ı Esrar: Sabır Denizinin Dibinde Saklı Sırlar İnceleme Videosu

Bab-ı Esrar: Sabır Denizinin Dibinde Saklı Sırlar pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: