Edebiyat

Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler PDF İndir

Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler kitabı Edogawa Rampo (Asıl Yazar), Alper Kaan Bilir (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 224 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 18 Mart 2022 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6258401201
  • ISBN-13 numarası: 978-6258401202

Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler Kısa Özeti

“Zekice hileler buluş ettikçe, herhalde sanatçıların yapıt yaratırken hissettiği mutluluğu; hilemi hayata geçirirken sanatkarca bir heyecanı ve gerginliği, nihayet hedefime ulaştığımda da tarifsiz bir tatmini hissediyordum. Erkek ve hanım kurbanlarımın, bir katilin huzurunda olduklarını bilmeksizin kana bulanmaları, delice çırpınarak can çekişmeleri bana başta iyi mi da büyük bir haz vermişti!”Japon polisiyesinin kurucusu kabul edilen, ülkenin en ünlü yazarlarından kabul edilen ve adını Edgar Allan Poe’nun okunuşundan alan, “Uzakdoğu’nun Poe’su” Edogawa Rampo, Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler’de reel ile rüyanın, akıl ile akıldışının sınırlarında dolaşan tekinsiz öyküler anlatıyor.Aynalarla ve merceklerle aklını yitirip cehennemin kapılarını aralayan bir adam, yapmış olduğu koltuğun içerisine gizlenerek koltuğa oturanlarla aşk yaşayan saplantılı bir mobilyacı, aşkı yüzünden bir resmin arasında yaşamaya süregelen bir genç, bir sandığın arasında mahsur kalan hasta bir ihtiyarın tehlike dolu son dakikaları, can sıkıntısından kurtulmak için kendine özgü katliam şekilleri kabul eden bir katil, suçlunun yakalanması için uygulanan ruhsal bir test, kabahat işlediği için adalete teslim olan bir uyurgezer ve daha fazlası bu tansiyon dolu hikaye derlemesinde kendine yer buluyor.

Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler PDF İndir

Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler Epub indirmek için tıklayınız.

Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler İnceleme Videosu

Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: