Edebiyat

Ateşten Gömlek: Selim İleri’nin Sonsözüyle PDF İndir

Ateşten Gömlek: Selim İleri’nin Sonsözüyle PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Ateşten Gömlek: Selim İleri’nin Sonsözüyle kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Ateşten Gömlek: Selim İleri’nin Sonsözüyle kitabı Halide Edib Adıvar (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 224 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Ateşten Gömlek: Selim İleri’nin Sonsözüyle kitabı Can Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2007 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Ateşten Gömlek: Selim İleri’nin Sonsözüyle ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750723325
  • ISBN-13 numarası: 978-9750723322

Ateşten Gömlek: Selim İleri’nin Sonsözüyle Kısa Özeti

“Bu sabah tabip geldi. Yanımda uzun oturdu, konuştu. Bu haftanın sonucunda ameliyat muhakkak. Bende bugünlerde düşüklük var. Zannediyorum ki, ben denilen şey başımdaki birkaç çehre ve onların hatıralarından ibaret. Bunları anlattıkça boşalıp azar azar bitiyorum. İçimde dökeceğim son bir Sakarya kaldı; aslolan facia ve son perde. (…) bende sadece son perdeyi anlatacak kadar soluk var. Ondan evvelki günler hep perde arası.”Güzel ve mühim Kurtuluş Savaşı romanları sonradan yazılmıştır. Birçoğunu bugün de tutkuyla okuyabiliriz. Ama pek azı Halide Edib’in Ateşten Gömlek’i ölçüsünde “içten” tanıktır. Handan’da aşkı ve hanım özgürlüğünü sayıklamalarla dile getirmiş romancı, Ateşten Gömlek’te de bir toplumun, bir ulusun yine varoluş mücadelesini aynı şiddetle, aynı buhranla, adeta nöbetler arasında söylüyor.SELİM İLERİKaleme almış olduğu her metinle yine tartışılan Halide Edib’in tüm eserleri, gözden geçirilmiş baskılarıyla Can Yayınları’nda.

Ateşten Gömlek: Selim İleri’nin Sonsözüyle PDF İndir

Ateşten Gömlek: Selim İleri’nin Sonsözüyle pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Ateşten Gömlek: Selim İleri’nin Sonsözüyle PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Ateşten Gömlek: Selim İleri’nin Sonsözüyle Epub indirmek için tıklayınız.

Ateşten Gömlek: Selim İleri’nin Sonsözüyle İnceleme Videosu

Ateşten Gömlek: Selim İleri’nin Sonsözüyle pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: