Edebiyat

Ateş Yakmak: Modern Klasikler Serisi PDF İndir

Ateş Yakmak: Modern Klasikler Serisi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Ateş Yakmak: Modern Klasikler Serisi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Ateş Yakmak: Modern Klasikler Serisi kitabı Jack London (Asıl Yazar), Levent Cinemre (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 64 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Ateş Yakmak: Modern Klasikler Serisi kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 18 Nisan 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Ateş Yakmak: Modern Klasikler Serisi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6052957867
  • ISBN-13 numarası: 978-6052957868

Ateş Yakmak: Modern Klasikler Serisi Kısa Özeti

Jack London, Kuzey topraklarını mevzu alan eserlerinde okurlarını buzla sarmalanmış bir diyarda adım adım gezdirir. Biri 1902’de, öbürü 1908’de piyasaya çıkan ve “Ateş Yakmak” başlığını paylaşsalar da birbirlerinden vaka örgüsü yönünden ayrılan iki hikayeyle, “Yaşama Azmi” isimli üçüncü bir konunun bir araya getirilmiş olduğu bu derlemede de Jack London adamın buz kaplı doğayla ve kendi benliğiyle yüzleşmesini anlatır. Gençliğinde Klondike bölgesine altın aramaya giden ve soğuğun yargı sürdüğü bu topraklarda bizzat yaşamış olan London, Alaska’dan Yukon’a, Kolondike’ten Kanada tundralarına kadar yörenin coğrafyasına ve sakinlerine oldukca hakimdir. Jack London’ın karakterleri Kuzey’in dört bir tarafta uzanan bembeyaz topraklarında yırtıcı tabiat ananın kuvvetiyle amansız bir savaşım halindedir. Doğanın, soğuğun ve pek iyi bilmedikleri bir coğrafyanın pençesinde, hayata tutunmaya çalışırlar. Ve ateş yakmak, bu varoluş mücadelesinin ilk adımıdır.Jack London (1876-1916): Asıl ismi John Griffith Chaney olan Jack London, San Francisco’da doğdu. Çocukluğunu anne ve baba sevgisinden yoksun geçirdi. Babası tarafınca terk edildikten sonra, California’daki Oakland’da, annesinin ve London soyadını almış olduğu üvey babasının yanında yetişti. On dört yaşlarında okulu bırakarak macera dolu bir hayata başladı. On dokuz yaşına geldiğinde, dört senelik ortaöğrenimini bir yılda tamamlayarak California Üniversitesi’ne girdi. Ancak öğrenimini tekrar yarım bıraktı. İlk kitabı Son of the Wolf (1900; Kurdun Oğlu) geniş bir okur kitlesine ulaştı. Ona kalıcı bir ün elde eden yapıtı ise The Call of the Wild (1903; Vahşetin Çağrısı) oldu.Diğer mühim yapıtları içinde White Fang (1906; Beyaz Diş) ve Iron Heel (1907; Demir Ökçe) sayılabilir. En kalıcı yapıtlarından biri olarak düşünülen Martin Eden’ın (1909) yanı sıra iki otobiyografik romanı daha vardır: The Road (1907; Yol) ve John Barleycorn (1913). Kitapları yabancı dillere en fazlaca çevrilmiş Amerikalı yazarlardan kabul edilen London, 1916’da peşinde fazlaca sayıda yapıt bırakarak hayata gözlerini yumdu.

Ateş Yakmak: Modern Klasikler Serisi PDF İndir

Ateş Yakmak: Modern Klasikler Serisi pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Ateş Yakmak: Modern Klasikler Serisi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Ateş Yakmak: Modern Klasikler Serisi Epub indirmek için tıklayınız.

Ateş Yakmak: Modern Klasikler Serisi İnceleme Videosu

Ateş Yakmak: Modern Klasikler Serisi pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d