Edebiyat

Ateş ve Kan PDF İndir

Ateş ve Kan PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Ateş ve Kan kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Ateş ve Kan kitabı George R. R. Martin (Asıl Yazar), Alican Saygı Ortanca (Kitabı Çeviren), Emre Aygün (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 736 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Ateş ve Kan kitabı Epsilon Yayınları aracılığıyla 13 Kasım 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Ateş ve Kan ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6051736557
  • ISBN-13 numarası: 978-6051736556

Ateş ve Kan Kısa Özeti

Tanrılar, Targaryenlar için bir kere daha makale tura atıyor. ya kan veya ateş.Dünyaca malum ve televizyona uyarlanan Taht Oyunları’nın yazarı George R. R. Martin’den Targaryenların zamanı tüm detaylarıyla anlatılıyor!Takvimler geriye dönüyor, haneler yükselip yıkılıyor ve taht oyunlarının hem en rahat aynı zamanda en zor olduğu dönemde Targaryen tarihinin tüm bilgileri ilk kere gözlerimizin önüne seriliyor.Taht Oyunları’nda yaşanmış olan olaylardan yüzyıllar önce, -Valyria Kıyameti’nden sağ çıkan tek ejderlordları ailesi olan- Targaryen Hanesi, Ejderha Kayası’na yerleşmişti. Westeros tarihinin en şanlı fakat bir çok da tartışmalı hanesinin öyküsü, Ateş ve Kan’da, ateş ve kanla yazılıyor. Ejderhanın ejderhayla, kardeşin kardeşle savaştığı, bildiğimiz anlamda Westeros’u Westeros icra eden bu dönem, Demir Taht’ın yaratıcısı efsanevi Fatih Aegon’la başlıyor. Fatih’ten sonrasında gelen alimler ve zalimler, korkaklar ve kahramanlar fakat en o kadar da çok önemli ejderhalar o tahtı elinde tutmak isteyen kral ve kraliçelerin hırslarının bir parçası oluyor.Peki Ejderhaların Dansı süresince aslına bakarsak neler yaşandı?Yedi Krallık iyi mi kuruldu? Kıyamet’ten sonrasında Valyria’yı ziyaret etmek niçin o denli tehlikeliydi? Daenerys’in üç ejderha yumurtasının kökeni neydi? Hisar’ın bilge üstadı tarafınca nakledilen ve ressam Doug Wheatley’nin elinden çıkma yepyeni siyah-beyaz illüstrasyonlarla süslenmiş bu oldukça mühim tarihçede yanıtını gören soruların birkaçı işte bunlar.

Ateş ve Kan PDF İndir

Ateş ve Kan pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Ateş ve Kan PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Ateş ve Kan Epub indirmek için tıklayınız.

Ateş ve Kan İnceleme Videosu

Ateş ve Kan pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: