Edebiyat

Aşkımız Eski Bir Roman: Kurbanı Öldüren Kendi Tutkusudur Bazen… PDF İndir

Aşkımız Eski Bir Roman: Kurbanı Öldüren Kendi Tutkusudur Bazen… PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Aşkımız Eski Bir Roman: Kurbanı Öldüren Kendi Tutkusudur Bazen… kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Aşkımız Eski Bir Roman: Kurbanı Öldüren Kendi Tutkusudur Bazen… kitabı AHMET ÜMİT (Asıl Yazar), KEREM OĞUZ EVRANDIR (Editör) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 224 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Aşkımız Eski Bir Roman: Kurbanı Öldüren Kendi Tutkusudur Bazen… kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Eylül 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Aşkımız Eski Bir Roman: Kurbanı Öldüren Kendi Tutkusudur Bazen… ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750845552
  • ISBN-13 numarası: 978-9750845550

Aşkımız Eski Bir Roman: Kurbanı Öldüren Kendi Tutkusudur Bazen… Kısa Özeti

Aşkımız Eski Bir Romanİstanbul’da bir kanun adamı, sokaklarda bir kabahat bilgesi. Başkomser Nevzat, karmaşa cinayetleri çözerken insan ruhunun derinliklerinde gezinmeye devam ediyor…Edebiyat ara sıra oldukca tehlikeli olabilir. Anna Karenina, Madam Bovary, Esmeralda ve daha birçok hanım roman kahramanı… Bu görkemli hanımlara ulaşmaya çabalarken, ilkin doğru düşünme yeteneğini, sonrasında da hayatını yitiren bir adam…Kimsenin önemsemediği overlokçu bir kızın cinayeti bile mühim sırlar içerir. Katil ve maktul apaçık ortadaymış benzer biçimde görünse de hakikat oldukca derinlerde gizlenmiş olabilir. Ama ne kadar gizlenirse gizlensin, Başkomser Nevzat benzer biçimde vicdanlı polisler olduğu sürece karanlık aydınlanacak, hakkaniyet ne olursa olsun yerini bulacaktır.Aşk hiç bir vakit masum değildir. Petersburg’un soğuğundan, İstanbul’un sıcağına gelen bir Rus bilim insanı. İstihbarat servislerini birbirine düşürecek kadar esrarlı bir kayboluş. Mutluluğu ararken kendini ölümün kıyısında gören biçare bir âşık…En zevkli anlamış olur kanlı gerçeklere dönüşebilir…Cinayetleri halletmek için ancak aklından ve deneyimlerinden değil, yaralı yüreğinden de güç alan Başkomser Nevzat, bir ihtimal de en oldukca bundan dolayı ayrılıyor benzerlerinden, bir ihtimal de en oldukca bundan dolayı seviliyor, okunuyor ve hatırlanıyor. “Aşkımız Eski Bir Roman”, onun bu sıkıntılı serüveninde yepyeni bir halka…“… mesleğini doğru yapmak için cesaret yetmez, aynı anda devasa bir yürek ister. Ama o yürek çelikten yapılmıyor. Bir zaman sonrasında el bombası benzer biçimde gümlüyor. O yüreği zamansız gümletmeyelim Ali. Zalimleri sevindirmenin âlemi yok.”

Aşkımız Eski Bir Roman: Kurbanı Öldüren Kendi Tutkusudur Bazen… PDF İndir

Aşkımız Eski Bir Roman: Kurbanı Öldüren Kendi Tutkusudur Bazen… pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Aşkımız Eski Bir Roman: Kurbanı Öldüren Kendi Tutkusudur Bazen… PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Aşkımız Eski Bir Roman: Kurbanı Öldüren Kendi Tutkusudur Bazen… Epub indirmek için tıklayınız.

Aşkımız Eski Bir Roman: Kurbanı Öldüren Kendi Tutkusudur Bazen… İnceleme Videosu

Aşkımız Eski Bir Roman: Kurbanı Öldüren Kendi Tutkusudur Bazen… pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: