Edebiyat

Aşk ve Öbür Cinler PDF İndir

Aşk ve Öbür Cinler PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Aşk ve Öbür Cinler kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Aşk ve Öbür Cinler kitabı Gabriel Garcia Marquez (Asıl Yazar), İnci Kut (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 176 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Aşk ve Öbür Cinler kitabı Can Yayınları aracılığıyla 6 Ocak 1994 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Aşk ve Öbür Cinler ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 975073663X
  • ISBN-13 numarası: 978-9750736636

Aşk ve Öbür Cinler Kısa Özeti

Mezar yazıtı ilk kazma darbesiyle parça parça yerinden fırlamış, bakır renginde canlı bir saç yığını mezardan dışarı taşmıştı. Ustabaşı, işçilerinin de sayeinde bu tarz şeyleri tümüyle dışarı çıkarmak istedi, fakat saçları ne kadar oldukca çekerlerse o denli uzun ve gür görünüyorlardı; nihayetinde hala bir kız çocuğunun kafatasına yapışık son saç telleri de dışarı çıktı… Yere yayılan o harikulade saçlar yirmi iki metre on bir santim uzunluğundaydı…Gabriel Garcia Marquez, seneler ilkin şahit olduğu bu ürpertici olayın izini sürerek esrarengiz bir aşk öyküsü çıkarıyor ortaya; bahtsız bir genç kızla bir rahibin olağandışı aşklarının öyküsünü. Büyülü gerçekliğin büyük ustası, Aşk ve Öbür Cin-ler’de, yaşama ve ölüme meydan okumakla kalmayan, aklın ve inancın sınırlarını da zorlayan bir aşk hikayesi sunuyor okurlarına. Gerçekle söylenenin ustalıkla harmanlandığı benzersiz bir oku-ma.

Aşk ve Öbür Cinler PDF İndir

Aşk ve Öbür Cinler pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Aşk ve Öbür Cinler PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Aşk ve Öbür Cinler Epub indirmek için tıklayınız.

Aşk ve Öbür Cinler İnceleme Videosu

Aşk ve Öbür Cinler pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d