Edebiyat

Aşk ve Gurur PDF İndir

Aşk ve Gurur PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Aşk ve Gurur kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Aşk ve Gurur kitabı Jane Austen (Asıl Yazar), Nihal Yeğinobalı (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 456 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Aşk ve Gurur kitabı Can Yayınları aracılığıyla 10 Şubat 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Aşk ve Gurur ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750739906
  • ISBN-13 numarası: 978-9750739903

Aşk ve Gurur Kısa Özeti

Aşk ve Gurur, taşralı bir beyefendinin kızı olan Elizabeth Bennet ile zengin ve asil toprak sahibi Fitzwilliam Darcy arasındaki çatışmayı anlatır. Jane Austen bu iki karakteri birbirlerinin tuzağına düşmüş kişiler şeklinde sunsa da, bu ilk izlenimi bilakis çevirmekte gecikmez. Soylu bir aileden gelen ve mühim bir servet sahibi olan Darcy, Elizabeth’in ailesinin asil olmayışı sebebiyle mesafeli davranır. Elizabeth’in davranışında da hem özsaygının uyandırdığı gurur bununla birlikte Darcy’nin züppeliği karşı-sındaki öfkesi etken olur. Zeki ve coşkulu Elizabeth yalnızca Aus-ten’ın en oldukca sevilmiş olduğu hanım kahramanı değil, hem de bütün İngiliz edebiyatının en oldukca alaka uyandıran hanım roman kişiliklerinden biridir.Aşk ve Gurur bayağı insanların günlük yaşamlarını işleyerek romana ilk defa bariz bir çağdaş vasıf kazandıran Austen’ın en sevilen romanlarından biridir.

Aşk ve Gurur PDF İndir

Aşk ve Gurur pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Aşk ve Gurur PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Aşk ve Gurur Epub indirmek için tıklayınız.

Aşk ve Gurur İnceleme Videosu

Aşk ve Gurur pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: