Edebiyat

Asılacak Kadın PDF İndir

Asılacak Kadın PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Asılacak Kadın kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Asılacak Kadın kitabı Pınar Kür (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 152 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Asılacak Kadın kitabı Can Yayınları aracılığıyla 18 Haziran 2018 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Asılacak Kadın ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750732987
  • ISBN-13 numarası: 978-9750732980

Asılacak Kadın Kısa Özeti

Asılacak Kadın, yayımlandığı ilk günden büyük ses getirmiş, gerek ifade tekniği gerekse kadının toplumda konumlandırılmasına ait yürekli tavrıyla Türkçe edebiyatın klasikleri arasına girmiş bir roman. Nicesini gazetelerin iç sayfalarında okuyup geçtiğimiz bir cinayeti ele alan Pınar Kür, hanıma karşı örülmüş yargının peşinde yatan sosyal dokuyu da bütün gerçekliğiyle masaya yatırıyor.”Her biri kendi iç bütünlüğünde, alabildiğine subjektif tutulan üç söylem: Çıkarını ‘ortak bilinç’in çıkarıyla bütünleştirmiş Faik İrfan Elverir’in insanlıktan soyutlanmış söylemi. Cinsel bir nesne, somut bir çaresizlik, tam bir kurban konumuna yargılı Melek’in, sesi olmayan söylemi. Ve şaşkın, toy bir iyi niyetin çıkmazında sekteye uğrayan Yalçın’ın edilginliği aşamayan bilincinden yansıyan söylemi. Bu üçünün, romanın ana lafı bakımından, hemen hemen önemini yitiren bir kilit olay (yalı cinayeti) etrafında sarmallanmasından bir o denli nesnel bir mesaja ulaşılıyor. Pınar Kür’ün, cesur bir sosyal eleştiriyi makalenin olanaklarıyla bağdaştırdığı bu roman, kadının, dolayısıyla da elbette adamın onurunu tehdit eden yozlaşmışlıktan bir kesiti sorguluyor.”Füsun Akatlı

Asılacak Kadın PDF İndir

Asılacak Kadın pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Asılacak Kadın PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Asılacak Kadın Epub indirmek için tıklayınız.

Asılacak Kadın İnceleme Videosu

Asılacak Kadın pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: