Edebiyat

Araba Sevdası: (Günümüz Türkçesiyle) PDF İndir

Araba Sevdası: (Günümüz Türkçesiyle) PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Araba Sevdası: (Günümüz Türkçesiyle) kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Araba Sevdası: (Günümüz Türkçesiyle) kitabı Recaizade Mahmut Ekrem (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 264 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Araba Sevdası: (Günümüz Türkçesiyle) kitabı Can Yayınları aracılığıyla 19 Temmuz 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Araba Sevdası: (Günümüz Türkçesiyle) ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750740807
  • ISBN-13 numarası: 978-9750740800

Araba Sevdası: (Günümüz Türkçesiyle) Kısa Özeti

“Pek azca Türk romanı Araba Sevdası kadar adına bağlıdır. Kitap, bir modanın ve belirli tutumsal şartlar çevresinde derhal bir lahzada teşekkül etmiş köksüz bir kalabalığın romanıdır.”Ahmet Hamdi TanpınarTanzimat edebiyatının birinci döneminde temelleri atılan çağdaş edebiyatımızın duvarlarını örmeye süregelen adlardan biri de Recaizade Mahmut Ekrem’dir. Gençleri yazmaya, yazdıklarını yayımlatmaya teşvik ederek bir neslin önünü açan üstat Recaizade’nin Araba Sevdası romanı, Türkçede roman türünün başarı göstermiş ilk örneklerinden biri olarak kabul edilir.Edebiyatımızda sıkça işlenen mirasyedi, züppe tiplerin öncülerinden olan Bihruz Bey’in hayatı, düşünceleri ve aşkı, Araba Sevdası’nda yer yer komedileştirilerek anlatılırken okura o süreci ve ülkenin Batılılaşma macerasını enine boyuna düşünme imkanı sunar.1896’da Servet-i Fünun’da tefrika edilen bu büyük romanı, orijinalinde yer edinen resimler, döneme dair öteki fotoğraflar ve dipnotlarla zenginleştirilmiş bir baskıyla, günümüz Türkçesine uyarlayarak sunuyoruz.

Araba Sevdası: (Günümüz Türkçesiyle) PDF İndir

Araba Sevdası: (Günümüz Türkçesiyle) pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Araba Sevdası: (Günümüz Türkçesiyle) PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Araba Sevdası: (Günümüz Türkçesiyle) Epub indirmek için tıklayınız.

Araba Sevdası: (Günümüz Türkçesiyle) İnceleme Videosu

Araba Sevdası: (Günümüz Türkçesiyle) pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d