Edebiyat

Anna Karenina PDF İndir

Anna Karenina PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Anna Karenina kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Anna Karenina kitabı Lev Nikolayeviç Tolstoy (Asıl Yazar), Ayşe Hacıhasanoğlu (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 1062 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Anna Karenina kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2011 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Anna Karenina ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6053604097
  • ISBN-13 numarası: 978-6053604099

Anna Karenina Kısa Özeti

Lev Nikolayeviç Tolstoy (1828-1910): Savaş ve Barış, Diriliş ve Kreutzer Sonat’ın büyük yazarı, ancak sosyal vakaları değil, ferdin duygularını da mucizevi tasvir kabiliyetiyle aktarmıştır. Yazar, en meşhur eserlerinden kabul edilen Anna Karenina’da evlilik, aşk ve ölüm mevzularını derin bir rasat kuvvetiyle ele almış, görkemli yazınsal dehasıyla işlemiştir. 1875-1877 yılları içinde Ruskiy Vestnik dergisinde tefrika edilen romanın ilk baskısı 1878’de yapılmıştır. Pek oldukca yazar ve eleştirmen Anna Karenina’yı gelmiş geçmiş en büyük roman saymaktadır. Tolstoy’un bu büyük eseri birçok defa beyaz perdeye da uyarlanmıştır.

Anna Karenina PDF İndir

Anna Karenina pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Anna Karenina PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Anna Karenina Epub indirmek için tıklayınız.

Anna Karenina İnceleme Videosu

Anna Karenina pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d