Edebiyat

Akhilleus’un Şarkısı PDF İndir

Akhilleus’un Şarkısı PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Akhilleus’un Şarkısı kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Akhilleus’un Şarkısı kitabı Madeline Miller (Asıl Yazar), Seda Çıngay (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 376 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Akhilleus’un Şarkısı kitabı İthaki Yayınları aracılığıyla 10 Mart 2020 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Akhilleus’un Şarkısı ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6057762932
  • ISBN-13 numarası: 978-6057762931

Akhilleus’un Şarkısı Kısa Özeti

2012 Orange En İyi Roman Ödülü Kazanı.Tanrılar beni minik yaşımda sürdüler yuvamdan, itiraz edemedim; çelimsiz, beceriksiz, silik bir evlattım. Söyleyecek laf bulamadım, alt tarafı bir ölümlüydüm. Yalnız kalmanın, mağlup düşmenin iyi mi bir şey bulunduğunu bilirdim sadece. Sen bu şekilde yenikken başkasının iyi talihinin iyi mi diken şeklinde battığını da.Lakin yazgı örgüm hemen hemen sonlanmamıştı. Sürgünüm Aristos Achaion’un yanına, güzelliğinin güneşi dibinde diz çökmeye çıkmıştı. Mağlup olmuştum lakin bu şekilde bir güzellik karşısında yenik olmaktan kim utanır ki? Hikayelerimizde o en iyimiz, en kahraman, en kuvvetlimiz olarak geçer. Hikayelerimize nazaran bunun nedeni damarlarında akan tanrısal kandır. Hikayelerimiz yaşlılar tarafınca ateş başlarında anlatılır, kahramanlardan bahseder fakat kahramanlar yaşlanmaz asla. Hikayelerimizde savaşı yiğit Akha’ların kazanılmış olduğu anlatılır…Hikayelerimiz doğruyu söylemiyor. Savaşın kazananı olmaz. Çağlar geçer, üstümüzde takımyıldızlar dönerek durur, ayla güneş her zamanki yollarını yorgun takip eder ve bizler, bizler felakete uğramışlar, bizler sevdiğinden ayrı düşmüşler aşkın içimizi titreten şarkısı kulağımızda, huzursuz yatarız düştüğümüz yerde.Ben, Kirke’nin yazarı Madeline Miller, Akhilleus’un Şarkısı’nda, şanı için hayatından vazgeçen yarı allah Akhilleus’u, can yoldaşı Patroklos’u ve Troya Savaşı’nı; kralların, tanrıların, savaşçıların destanını iki aşığın bakış açısından anlatıyor.”Madeline Miller, çarpıcı ve aşırı istekli aşklarını Homeros’un sürükleyici manzum destanı kadar mütevazı ve incelikli diliyle aktararak, bu iki genç erkeğin efsanelerde değil, gerçeklikte var olduğuna bizi ikna etmeyi başarıyor. Bu sayede isimlerini, 3000 senedir anlatılagelen bu hikayeyi zenginleştirerek bir sonraki nesle de aktarıyor.”-Mary Doria Russell, Serçe’nin yazarı”İlyada ve öncesindeki olayların Patroklos bakış açısından sürükleyici bir yine anlatımı; elden bırakması zor bir kitap, klasik yapıt sevenler bilhassa Tanrıça Thetis karakterinin özündeki yırtıcı yan ve antik devre esintisiyle büyülenecek.-Donna Tartt, Saka Kuşu’nun yazarı”Akhilleus’un Şarkısı, İlyada destanını daha ilkin asla okumadığınız denli realist bir tarihsel ve fantastik anlatımla ortaya koyuyor…”-Instinct Magazine

Akhilleus’un Şarkısı PDF İndir

Akhilleus’un Şarkısı pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Akhilleus’un Şarkısı PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Akhilleus’un Şarkısı Epub indirmek için tıklayınız.

Akhilleus’un Şarkısı İnceleme Videosu

Akhilleus’un Şarkısı pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d