Edebiyat

Ağrıdağı Efsanesi PDF İndir

Ağrıdağı Efsanesi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Ağrıdağı Efsanesi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Ağrıdağı Efsanesi kitabı YAŞAR KEMAL (Asıl Yazar), TAMER ERDOĞAN (Editör), PINAR ÇELİKEL (Editör) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 124 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Ağrıdağı Efsanesi kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Ocak 2004 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Ağrıdağı Efsanesi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750807413
  • ISBN-13 numarası: 978-9750807411

Ağrıdağı Efsanesi Kısa Özeti

Bir aşk destanı olan Ağrıdağı Efsanesi geleneklerini Mahmut Han’a karşı korumak için çaba sarfeden Ahmet ile Gülbahar arasındaki aşkı mevzu alır. Efsanelere ve halk söylencelerine yürekten bağlı Yaşar Kemal’in bu romanı, insan psikolojisinin derinliklerini de içerir.“Yaşar Kemal Anadolu’nun halk edebiyatıyla alışveriş içindeyken başladı yazmaya. Gerçek bir yazar olduğundan de dilin duyarlığından, şiirsel destanın tek kahramanı olan Türk halkının kültüründen esinlenmesini bildi.”Jeliha Hafsia, La Presse, (Tunus)“Yaşar Kemal’in romanı Tolstoy’un çapına ve Dickens’ın canlılığına sahiptir.”Manchester Guardian, (İngiltere)“Yaşar Kemal’de büyük bir romancının tüm nitelikleri var.”British Books, (İngiltere)“Zengin, renkli ve akıllıca bir netlikle bezenmiş bir üslup ve yazdığı her kelime sert, cilalanmış, ayrıksı ve bir buğday tanesi benzer biçimde potansiyel olarak üretken.”Irish Times, (İrlanda)“Kitabın güzelliği varlıklı şiirsel dilinde, efsaneleşmiş ve mit duygusunda yatıyor.”Sunday Telegraph, (İngiltere)“Yaşar Kemal, Şehrazat klasmanında bir masal anlatıcı.”Daily Telegraph, (İngiltere)

Ağrıdağı Efsanesi PDF İndir

Ağrıdağı Efsanesi pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Ağrıdağı Efsanesi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Ağrıdağı Efsanesi Epub indirmek için tıklayınız.

Ağrıdağı Efsanesi İnceleme Videosu

Ağrıdağı Efsanesi pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d