Edebiyat

Agatha’nın Anahtarı: Bir Başkomser Nevzat Romanı – Kusursuz Cinayet Yoktur. PDF İndir

Agatha’nın Anahtarı: Bir Başkomser Nevzat Romanı – Kusursuz Cinayet Yoktur. PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Agatha’nın Anahtarı: Bir Başkomser Nevzat Romanı – Kusursuz Cinayet Yoktur. kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Agatha’nın Anahtarı: Bir Başkomser Nevzat Romanı – Kusursuz Cinayet Yoktur. kitabı AHMET ÜMİT (Asıl Yazar) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 152 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Agatha’nın Anahtarı: Bir Başkomser Nevzat Romanı – Kusursuz Cinayet Yoktur. kitabı Yapıkredi Yayınları aracılığıyla 1 Kasım 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Agatha’nın Anahtarı: Bir Başkomser Nevzat Romanı – Kusursuz Cinayet Yoktur. ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750846222
  • ISBN-13 numarası: 978-9750846229

Agatha’nın Anahtarı: Bir Başkomser Nevzat Romanı – Kusursuz Cinayet Yoktur. Kısa Özeti

Agatha’nın AnahtarıTasarlanmış katliam iyi bir organizasyonu gerektirirDünyaca meşhur polisiye yazarı Agatha Christie İstanbul’da esrarengiz halde ortadan kaybolur. Yazarın on bigün süresince yaşadıkları günümüzde dahi esrarını korumaktadır. Christie’nin sırra kadem basmış olduğu günlerde kimlerle, nerede bulunduğunu açıklamaksa tekrar bir polisiye yazarına nasip oluyor; Ahmet Ümit –kurgu olsa da– bu sırrı ifşa ediyor. Agatha Christie’nin “kusursuz bir cinayetin olamayacağına” dair inancıysa bir ihtimal de sonsuza dek değişiyor.Kim başka birinin yerine ölmek talep eder ki?Agatha Christie öyküsüyle oluşturulan kitap, enerjisini enerji yüklü kısa öykülerden alıyor. Başkomser Nevzat’ı daha fazlaca sahada gördüğümüz, iyi bir polisiyeye özgü bütün incelikleri ve yüksek heyecanı bir arada barındıran “Agatha’nın Anahtarı”, bir ihtimal de Ahmet Ümit’in en enerjik, çılgın dolu eseri.”Hiçbir şey söylemedi Talat, ancak üzüntülü gözlerle baktı yüzüme. Şimdi eli kanlı bir katil değil, yüreği acıyla dolu bir baba duruyordu karşımda…”

Agatha’nın Anahtarı: Bir Başkomser Nevzat Romanı – Kusursuz Cinayet Yoktur. PDF İndir

Agatha’nın Anahtarı: Bir Başkomser Nevzat Romanı – Kusursuz Cinayet Yoktur. pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Agatha’nın Anahtarı: Bir Başkomser Nevzat Romanı – Kusursuz Cinayet Yoktur. PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Agatha’nın Anahtarı: Bir Başkomser Nevzat Romanı – Kusursuz Cinayet Yoktur. Epub indirmek için tıklayınız.

Agatha’nın Anahtarı: Bir Başkomser Nevzat Romanı – Kusursuz Cinayet Yoktur. İnceleme Videosu

Agatha’nın Anahtarı: Bir Başkomser Nevzat Romanı – Kusursuz Cinayet Yoktur. pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d