Edebiyat

Adem’den Önce: Modern Klasikler Serisi PDF İndir

Adem’den Önce: Modern Klasikler Serisi PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde Adem’den Önce: Modern Klasikler Serisi kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Adem’den Önce: Modern Klasikler Serisi kitabı Jack London (Asıl Yazar), Levent Cinemre (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 160 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. Adem’den Önce: Modern Klasikler Serisi kitabı İş Bankası Kültür Yayınları aracılığıyla 21 Mart 2019 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

E book indirme, ücretsiz e kitap indirme gibi isteklerinize PDF Kitap Oku İndir olarak cevap vermeye çalışıyoruz. Epub kitap indirme siteleri arasında en hızlı büyüyen kitap arşivimizi sizlerle paylaşıyoruz. E kitapların pdf indirme linklerini bulmak her zaman kolay olmuyor. Geniş, resimli ve ISBN numaralarını içeren ücretsiz kitap indirme arşivimiz sayesinde kolaylıkla her kitabın ücretsiz linklerine ulaşabileceksiniz.

Yazımızın sonunda paylaştığımız inceleme videosu ile pdf indireceğiniz kitabı ya da epub indirecğinizi e kitabınızı rahatlıkla ön incelemeden geçirebilir, indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sizin için onlarca video arasından indirmek istediğiniz e kitap ile en ilgili incelemeyi bulmaya çalışıyoruz. Videoyu beğendiğiniz takdirde video sahiplerin destekte bulunmak amacıyla onları takip edebilir, daha fazla e kitap yorumları, e kitap incelemelerine erişebilirsiniz.

Adem’den Önce: Modern Klasikler Serisi ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 6052957484
  • ISBN-13 numarası: 978-6052957486

Adem’den Önce: Modern Klasikler Serisi Kısa Özeti

Adem’den Önce rüyalarında tarihöncesi bir çağda yaşayan alter ego’su Kocadiş’in başından geçenleri kabul eden çağdaş bir Amerikalı çocuğun öyküsüdür. O çağda üç ayrı tür insansı bulunmaktadır: Henüz ağaçtan inmemiş, yırtıcı maymunlara daha yakın Ağaç İnsanları; Kocadiş’in “Halk” olarak adlandırdığı ve kendisinin de ilişkin olduğu, hem ağaçlarda bununla beraber mağaralarda yaşayan tür; bir de bu insansıların en gelişmişi olan, ateş yakıp ok ve yay kullanan Ateş İnsanları. Eser 20. asır başlarında evrim meselesini kamuoyunun gündemine taşımasıyla dikkat çeker. London çağdaş anlatıcısının binlerce asırlık bir mesafeden bakmış olduğu ilkel adamın fikir yapısını düş kuvvetiyle zenginleştirerek aktarır. Uzak atalarımıza ve arasında yaşadıkları, dur durak bilmeyen bir çatışma ve ölüm kalım mücadelesinin süregeldiği gaddar dünyaya ilişik karanlık bir tablo çizer.Jack London (1876-1916): Asıl ismi John Griffith Chaney olan Jack London, San Francisco’da doğdu. Çocukluğunu anne ve baba sevgisinden yoksun geçirdi. Babası tarafınca terk edildikten sonra, California’daki Oakland’da, annesinin ve London soyadını almış olduğu üvey babasının yanında yetişti. On dört yaşlarında okulu bırakarak macera dolu bir hayata başladı. On dokuz yaşına geldiğinde, dört senelik ortaöğrenimini bir yılda tamamlayarak California Üniversitesi’ne girdi. Ancak öğrenimini yeniden yarım bıraktı. İlk kitabı Son of the Wolf (1900; Kurdun Oğlu) geniş bir okur kitlesine ulaştı. Ona kalıcı bir ün elde eden yapıtı ise The Call of the Wild (1903; Vahşetin Çağrısı) oldu. Diğer mühim yapıtları içinde White Fang (1906; Beyaz Diş) ve Iron Heel (1907; Demir Ökçe) sayılabilir. En kalıcı yapıtlarından biri olarak düşünülen Martin Eden’ın (1909) yanı sıra iki otobiyografik romanı daha vardır: The Road (1907; Yol) ve John Barleycorn (1913). Kitapları yabancı dillere en oldukca çevrilmiş Amerikalı yazarlardan önde gelen London, 1916’da peşinde oldukca sayıda yaratı bırakarak hayata gözlerini yumdu.

Adem’den Önce: Modern Klasikler Serisi PDF İndir

Adem’den Önce: Modern Klasikler Serisi pdf indirme ve epub indirme linkleri:

  1. Adem’den Önce: Modern Klasikler Serisi PDF indirmek için tıklayınız.
  2. Adem’den Önce: Modern Klasikler Serisi Epub indirmek için tıklayınız.

Adem’den Önce: Modern Klasikler Serisi İnceleme Videosu

Adem’den Önce: Modern Klasikler Serisi pdf indirmeden önce inceleme videosunu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz:

Daha fazla e kitap okumak, ücretsiz epup kitap indirmek, ücretsiz epub kitap indirmek, ücretsiz pdf kitabı indirmek için Edebiyat kitap PDF indirme kategorimize göz atabilirsiniz.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d