Edebiyat

1984 PDF İndir

1984 PDF Oku

PDF indir ve oku sitemizde detaylı bir şekilde 1984 kitabının teknik bilgilerine, pdf okuma ve pdf indirme linklerine ulaşabilirsiniz. 1984 kitabı George Orwell (Asıl Yazar), Celal Üster (Kitabı Çeviren) tarafından yazılmıştır. Kitap toplam 352 sayfa sayfa olup, Türkçe dilindedir. 1984 kitabı Can Yayınları aracılığıyla 17 Kasım 2016 tarihinde basılmıştır. ISBN araması yapabileceğiniz platformlarda biraz sonra vereceğimiz ISBN-10 ve ISBN-13 numaralarını kullanarak kitabın orjinal satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

1984 ISBN numaraları şöyle:

  • ISBN-10 numarası: 9750718534
  • ISBN-13 numarası: 978-9750718533

1984 Kısa Özeti

Parti’nin dünya görüşü, onu asla anlayamayan insanlara oldukça daha rahat dayatılıyordu. Her şeyi yutuyorlar ve hiç bir zarar görmüyorlardı bu sebeple tıpkı bir mısır tanesinin bir kuşun bedeninden sindirilmeden geçip gitmesi gibi, yuttuklarından geriye bir şey kalmıyordu.George Orwell’in kült kitabı Bin Dokuz Yüz Seksen Dört, yazarın geleceğe ait bir karabasan senaryosudur. Bireyselliğin yok edildiği, zihnin test dibine alındığı, insanların makineleşmiş kitlelere dönüştürüldüğü totaliter bir dünya düzeni, romanda inanılmaz bir hayal gücüyle, en ince ayrıntısına kadar kurgulanmıştır. Geçmişte ve günümüzde dünya sahnesinde tezgahlanan oyunlar düşünüldüğünde, ütopik olmasıyla birlikte realist bir romandır Bin Dokuz Yüz Seksen Dört. Güncelliğini hiç bir vakit yitirmeyen bir başyapıttır; yalnızca yarına değil, bugüne de ait bir uyarma çığlığıdır.Can Yayınları, bu “tüm zamanların kitabını” Celal Üster’in itinalı çevirisiyle okura sunmaktan sevinç duyuyor.

1984 PDF İndir

1984 pdf indirme ve okuma linkleri:

  1. 1984 PDF indirmek için tıklayınız.
  2. 1984 PDF indirmek için tıklayınız.

PDF Kitap Oku İndir

Sitemizin sunucularında hiçbir şekilde korsan PDF dosyaları depolanmamaktadır. Sitemizden çıkışı olan linklerde ise asla illegal içerik bulunmamaktadır. Kitapların bilgileri tanıtım amaçlı paylaşılmaktadır. Okurlarımız ISBN numarasını kullanarak dilediği aracıdan orijinal kitabı satın alabilirler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: